ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

Κυριακή

Αρχική σελίδα

3dimierapetras

Σας καλωσορίζουμε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας!

Με τη δημιουργία της ιστοσελίδας μας ανοίγουμε διάπλατα τις πόρτες και δίνουμε ραντεβού για να συναντηθούμε όλοι εμείς-δάσκαλοι, παιδιά και γονείς - σα μια μεγάλη παρέα για να επικοινωνήσουμε, να μοιραστούμε, να πληροφορηθούμε, να συνεργαστούμε και να εκφραστούμε.

Εδώ θα βρείτε εργασίες των μαθητών μας, ενημέρωση για τις δραστηριότητες των τάξεων, πληροφορίες για τη λειτουργία του σχολείου, εκπαιδευτικό υλικό και συνδέσμους για τις εργασίες σας, παιδαγωγικά θέματα που ενδιαφέρουν τους γονείς, αλλά και στήλη που θα φιλοξενήσει τις ιδέες και τις απόψεις που θέλουμε να ανταλλάξουμε.

Φιλοδοξούμε να εμπλουτίζουμε και να ανανεώνουμε συνεχώς το περιεχόμενο της ιστοσελίδας μας, ώστε να αποτελέσει μια πηγή δημιουργικότητας και συνεργασίας.

Σας ευχόμαστε  καλή πλοήγηση!

Η διευθύντρια του σχολείου

Δασκαλάκη Μαρία

Σύνδεση διαχειριστή

Με την υποστήριξη του Joomla!. Designed by: joomla templates 1.5 celebrity search Valid XHTML and CSS.

Εμφανίσεις Περιεχομένου : 16498